Restoran Must Pärl Villa Mare Hotell Delfine Külalistemaja Rähni
ENG   FIN   GER   RUS
Restoran Paradiis AS Pärna


TÄNA
"Kõik uus on unustatud vana"

Kasutades meie esiisade tähelepane-
likkust ja tarkust kuufaaside jälgimisel ja nende mõjust meie elule anname Sulle võimaluse õppida lihtsalt elama ja toituma kuufaaside järgi, sest see on Sinu tervisele kasulik.
Meie ulatame Sulle käe ning anname Sulle teada, mida kasulikku saad Sa teha sõltuvalt kuufaasidest.Teame, et see aitab Sul rasketel aegadel senist paremini mõista ning näha kui lõputult rikas ja ilus elu igati on ja et nii paljud asjad, mille pärast muretsedes ringi käid, ei oma mitte mingisugust tähtsust.

Ehita oma kaalu langetamise programm üles kahele lihtsale printsiibile. Kahanemise ajal sunnib Kuu organismi kiiresti vabanema liigsest veest ning põletama kaloreid. Ja kasvava Kuu ajal koguneb kaal kiiresti ning sellest on raskem vabaneda, sest keha on häälestatud energia kogumisele.

Restoranis Must Pärl on Sulle iga päev spetsiaalsed menüüd vastavalt kuu faasidele.
Vaata menüüd

Küsi kindlasti kliendikaarti "KUUFAAS", sest iga kuu kaha-
neval kuul loositakse välja Hotelli Delfine ilusalongi kinke-
kaart. Selleks, et loosimisel osaleda, pead omama nimelist kliendikaarti "KUUFAAS" ja saama kaardile kokku 10 märki.


GI dieet - terve elustiil
Toitude glükeemiline indeks (GI) mängib toiduvalikul olulist rolli. Peame GI jälgimist rohkem elustiiliks kui dieediks. "Süües rohkem tasakaalustatud ja väiksema suhkrusisaldusega toite, on ka ärevust ja väsimustunnet vähem, nahk on sile, puhas ja jumekas, näed noorem välja.
GI-dieedi jälgijad on õnnelikumad, sest väikese GIga toidud soodustavad rahustava hormooni, serotoniini vallandumist. See annab Sulle rahu, lootust, edu ning võimaluse armastada ja olla armastatud."
(Soovi korral loe lisaks)

Restoranis Must Pärl on Sulle iga päev spetsiaalsed menüüd vastavalt GI-le.
Vaata GI menüüd