Restoran Must Pärl Villa Mare Hotell Delfine Külalistemaja Rähni
ENG   FIN   GER   RUS
Restoran Paradiis AS Pärna


MIDAGI ERILIST

Kuidas täiustada oma elu kuu faaside abil
Inimese biorütmid ei sõltu mitte üksnes Päikesest, vaid ka Kuust. Liikudes ühest faasist teise mõjutab Kuu meie isu ning kiirendab või vastupidi aeglustab ainevahetust. Kord kisub inimesi magusa, kord piimatoodte poole, äkki aga tekib piinav janu ning joogipudelit on raske käest panna. Toituda vastavalt Kuu rütmidele, tähendab lähtuda organismi tõelistest vajadustest. Tänu kuukalendrile tekib unikaalne võimalus hoida end vormis, terve ning õnnelikuna. Piisab vaid meelespidamisest, kuidas mõjub Maa kaaslase faas ning asend zodiaagis, ning vasavalt sellele korrigeerida oma toiduratsiooni. Nii muutub see tõeliselt tasakaalustatuks.
Ehitage oma kaalu langetamise programm üles kahele lihtsale printsiibile.
Kahanemise ajal sunnib Kuu organismi kiiresti vabanema liigsest veest ning põletama kaloreid.
Ja kasvava Kuu ajal koguneb kaal kiiresti ning sellest on raskem vabaneda, sest keha on häälestatud energia kogumisele.
Kuu faase on kerge kindlaks teha. Kuu, millest on näha parem pool, kasvab, ning millest vasak, kahaneb.
Parem käsi on rahvatraditsioonides seotud kasvamise ning lisandumisega, vasak käsi aga vähenemise ja kadumisega. See reegel kehtib põhjapoolkeral. Veel võib faase määrata nii: kui Kuu "kasvab" ehk nähtavat osa tuleb juurde, on näha mõttes Kuu peale kirjutatud J-tähe poolne külg. Kui

Kuu kahaneb, on näha teine pool ehk mõttes kuu peale joonistatud C-tähe poolne külg. Et mitte liigset kaalu korjata esimesel ja teiselkuufaasil, tuleb söömist piirata. Kolmanda faasi ajal võib aga ilma riskita lubada endale rohkem.
Aitame kaasa vastavas Kuu faasis Meie SOOVITAME SULLE retseptide, nõuannete ja pakkumistega

Kuu faasid

Kuu loomine (kuud ei ole näha) noorkuu KUI ON TAEVAS MUST KUU - NOORKUU Noorkuul vähendage söögi hulka ning keskenduge kergele valgurikkale toidule.
Lisage menüüsse hapupiimatooteid, valget liha, värskeid salateid. Jooge värskeltpressitud puuviljamahlu ja vett.
Meie SOOVITAME SULLE
täiskuu KUI ON TAEVAS KASVAV KUU Kasvav Kuu suurendab isu. Kõhtu täita ning samaaegselt kiirendada ainevahetust aitavad kiudainete-
rikkad kaunviljad, täisteraleivad, köögiviljapüreed ja puljongid, väherasvased kalad. Magustoiduks sööge puuvilju. Kasvava Kuu ajal on hädavajalik vähendada toitude kalorsust. Kui võimalik, ärge sööge pärast kella kuut õhtul, eriti aga enne magamaheitmist. See on hea aeg tervistavate programmide alustamiseks. Koguge energiat sportides ning toitudes kasulikult - puu- ja köögiviljad, mahlad, vitamiine sisaldavad bioaktiivsed lisandid. Kasulik on kõik, mis tugevdab immuunsüsteemi ning taastab kadusid organismis.
Loe edasi >>