Restoran Must Pärl Villa Mare Hotell Delfine Külalistemaja Rähni
ENG   FIN   GER   RUS
Restoran Paradiis AS Pärna


MUST PÄRL

Sa oled eriline ja sellepärast oled oodatud salapärasesse restorani Must Pärl.
Restoran Must Pärl on hubane ja omanäoline koht tähtpäevade tähistamiseks, aga miks mitte muuta ka oma argipäevad veidi pidulikumaks. Restoranis on kohti 60-70 inimesele. Suvel on avatud väliterrass, kus on võimalus kõrvetava päikese eest varjul olla ja meie kosutavaid sööke-jooke nautida.

Kõik eluvaldkonnad on võrdselt olulised õnneliku elu saavutamisel. Meie panus Sinu õnnele on kaasa aidata õige elustiili leidmisel. Hea algus on õige toitumine. Oma menüüd koostades oleme arvestanud kaasaegsete trendi-
dega toidumaailmas. Klassikalistele roogadele lisaks paku-
me teadlikule inimesele tervislikku toitumist kodumaise mahepõllunduse saadustest.
Joogikaardilt on võimalik tellida ka toonust tõstvaid värsketest puuviljadest valmistatud mahlu ja kokteile. Lisaks pakume päevasel ajal võimalust restoranis kiiresti lõunastada. Enam ei pea sa mõtlema, mida millega on koos kasulik süüa, meie oleme selle töö sinu eest juba ära teinud. Sina tee ainult oma valik.

Meie eesmärgiks on lõhkuda olemasolevaid müüte ja propa-
geerida huvitavat ja kasulikku elustiili, kasutades toitumisel KUU FAASIDE ABI ja kombineeritud rikkaliku toitu. Selle abil saad Sa toetada oma geneetilisi iseärasusi ning tervist.

Broneeri laud ja tule koos kalli ning lähedase inimesega meie restorani, et nautida meie poolt pakutavat ja leida OMA PÄRL.

Meie restorani pärlid on laval ülesastuvad ja armastatud pillimehed, lauljaid ja tantsijaid. Silmailuks pakume erinevaid varieteeprogramme, kõhu-ja hõimutantse oma säras ja hiilguses.
Teeme kõik selleks, et Sa tunneksid- elu on elamist väärt.

Õnnelikku elu soovides
Mare Aavamägi
AS PÄRNA juhataja
Monika Uibo
Restorani Must Pärl juhataja